Tālrunis: (+371) 20000091

 

Rezervēšana

       ON Bar Club

Nakts klubi un dažādi bāri, restorāni – tas nav slikti! Taču dažreiz Tev nepatīk mūzika, tās skaļums, apkārtējie cilvēki, dzērienu un ēdienu cenas, saspiestība un daudz citu iemeslu. Varbūt Tev vienkārši negribas saukt kompāniju pie sevis mājās, kas Tev sagādās daudz raižu, kā rezultātā Tava atpūtā pārvērtīsies murgā. Mēs atbrīvojam Tevi no šīm raizēm un piedāvājam kluba telpas, lai realizētu Tavas vēlmes. Viss notiks tieši tā, kā Tu vēlies un neviens Tev nepatraucēs!

Gribi nosvinēt dzimšanas dienu, vai uzrīkot kādu citu pasākumu?

Skaties ko mēs piedāvājam:

• Mājīgas, plašas, pilnībā aprīkotas un gatavas telpas Tavu fantāziju realizēšanai uz Rīgas galvenās ielas, kas ļaus Tev ērti nokļūt līdz mums, kā ar mašīnu tā arī ar sabiedrisko transportu.

•Ērta autostāvvieta Tev un Taviem draugiem.

•Pēc jautrības, iespējams negribēsi mūs pamest un Tu, vai kāds no Taviem draugiem par nelielu atsevišķu samaksu varēs palikt kādā no daudzajiem, komfortablajiem dzīvokļiem, kuri izvietoti tajā pašā mājā.

•Ja Tu negribēsi domāt par galda klāšanu, dekorēšanu un dzērieniem, tad mēs Tev palīdzēsim arī šajā laicīgi apspriežot pasākuma nianses.

•Mūsu piedāvājums atkarīgs no Tavām vēlmēm.

•Kopējā ietilpība līdz 60 cilvēkiem.

•Drošības nauda 200 EUR.

Jūs varat noīret visas telpas kopā:

70 EUR viens pasākums dienas laikā (no 1400 līdz 1800),

110 EUR no svētdienas līdz ceturdienai vakars kopā ar nakti (no 1800 līdz 1000),

160 EUR piektdien, sestdien vakars kopā ar nakti (no 1800 līdz 1000).

Jūsu rīcībā būs trīs telpas aprīkojums neaizmirstamai atpūtai: bāra lete, trauki dažādiem dzērieniem un uzkodām, ērti galdiņi, tehniskais aprīkojums, laba mūzika, gaismas efekti.

Video: