Tālrunis: (+371) 20000091

 

Rezervēšana

   

Par mums:

Piedāvājam Jums naktsmājas pie mums, Brīvības ielā 196, atsevišķos, labiekārtotos dzīvokļos vai arī gultasvietu hostelī. Cenu diapazons ir ļoti plašs un apmesties varat pie mums uz jebkādu laiku pēc vajadzības.

Ja Jums ir paredzētas kādas privātas viesības, tad arī tās varat organizēt pie mums bāra telpās, kuras aprīkotas ar visu nepieciešamo, lai pasākums būtu izdevies.

Katrā no dzīvokļiem varam izmitināt  2 vai 4 personas ar iespēju novietot papildgultu (10 EUR par nakti). Dzīvokļi aprīkoti ar TV, virtuvi, sadzīves tehniku, WIFI. Cenā iekļauta gultasveļa, dvieļi, dušas piederumi, PVN.

Hostelī varam izmitināt 13 personas. Viena istaba ar 7 guļvietām, otra istaba privāta ar 4 guļvietām (viena divguļamā un viena divstāvīgā gulta) un trešā istaba arī privāta ar divguļamo gultu divām personām. Hostelī koplietošanas sanitārās telpas un aprīkota  virtuve ar TV, WIFI. Cenā iekļauta gultasveļa, dvieļi, PVN.

Brīvības iela 196 atrodas : Kr.Barona un Brīvības ielu sadurē pie VEF (Gaisa) tilta. Viesiem ir pieejama bezmaksas autostāvvieta pagalmā - iebraukšana no Kr.Barona ielas puses pie "Kafijas Namiņa". Ieeja ir no pagalma. Ierašanās laiks jāsaskaņo pa telefonu.

Sabiedriskā transporta pieturas:

    Autobuss Nr.: 1, 14, 16, 21, 40 pietura "Kr.Barona iela";
    Trolejbuss Nr.: 12, 13, 14, 17 pietura "Kr.Barona iela";
    Tramvajs Nr.: 3, 6 pietura "Brīvības iela".